Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üfle Güneşi Sönsün

2 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : Üfle Güneşi Sönsün 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
Üfle Güneşi Sönsün Imgleft5/5Üfle Güneşi Sönsün Emptybarbleue  (5/5)

Üfle Güneşi Sönsün Empty
MesajKonu: Üfle Güneşi Sönsün   Üfle Güneşi Sönsün EmptyPerş. Ara. 25, 2008 2:26 pm

Ben girdaplara kapılan o gemideki yolcuyum. Kustum her dalganın tokadına suçtum!... Pusuyu kurdu dostun, fırtına kopsun, donan dudaklara bir dem rom dolsun, beni buldun. Azrail yap görevin fiil olsun. Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali. Sagopa iskelet diyarında etten bekçi, çekice sapladım kasedimi, çöpe bugün attım kalbimi alınabilitesine göre değişir kırılanın aynı hangimizinki marijuana marşı? Sago yaşlı!...
(Nakarat)
Üfle güneşi sönsün!...Kalbim karakışın ayazına dönsün Azrailim öpsün!... Tek dönümsün ömrüm.
2
Buhran dolu bitirim esen o karayel rüzgarına kolumu salladım, hareketi çaktım, karakedi gördüm yaktım mumu ve de baktım. Tahlile giden her bakışıma reçete yazsa da, doktorumun kompleksleri nedeni derim çatarım gözleri, sobeledim herkesi, şimdi görelim kimin en kalın ensesi, Sago rapin en kalın ansiklopedisi, geçmeden yedisi taşlanır musallahın incisi, zencisi makbul görülesi her rapi beyaza boyarım, meleze çalarım yüzleri, aldım yaşamı yanıma kutu kolacasına üç dikişte dibe vurdum, depozitosunu Tanrıma ödüyorum.
Sanirim sensiz bir geceye daha hosgeldim nedense biraz gerginim stresimi yumruklarimla duvara civiledi gözlerim kendini saldi sanirim o an orda degildim 30 dakka öldüm 5 dakika dirildim gözyaslarimi yagmur sandim islandim meleklerimle fisildastim kolonyalarla koklastim nedense son darbeyi kalbime attim kendimi 3 yerimden bicakladim azami hirs yaptim nedense acimadim kendimle yeminlestim we dislerimi s1kt1m yumruklarimi s1k1p tirnaklarimi kirdim nedense en cok sigarami aradim tek bir kelime edemedim özür dilerim seni üzmek istemedim en iyisi intihar ediyim dedim, ettim 10 dakikalik yasam molasi verdim sanki cennete bir serinlik kolasi ictim ve sonra ilk ucakta cehenneme indim nedense en cok kusmak istemistim senden utandim kendimle hic bu kadar cetin savasmamistim kendimden köse bucak kactim yasama hakkimi sonuna dekmi kullanmaliyim tanrim? döner basim, akar yasim, kar tutar sacim, cölde hayratim duvarlar üzerime geldikce kendime 10 parmakli bir surat yaptim ben ne savaslar verdim kendime bir Rabbim sahit, sor ne zaman vurdun kendini en son? katilim oldum hergece nedense
http://www.sagopakolera.forum.net
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Üfle Güneşi Sönsün 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
Üfle Güneşi Sönsün Imgleft5/5Üfle Güneşi Sönsün Emptybarbleue  (5/5)

Üfle Güneşi Sönsün Empty
MesajKonu: Geri: Üfle Güneşi Sönsün   Üfle Güneşi Sönsün EmptyCuma Mayıs 29, 2009 3:03 am

Arrow Like a Star @ heaven PaYlAşIm İçİn TeŞeKkÜr EdErİz Like a Star @ heaven
https://sagopakolera.catsboard.com/

Üfle Güneşi Sönsün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Üfle Güneşi Sönsün