Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin

3 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Imgleft5/5Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Emptybarbleue  (5/5)

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Empty
MesajKonu: Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin   Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin EmptyPtsi Ocak 05, 2009 12:43 pm

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin (Geberik Gelin)
Verse 1
Biliyorum bir esinti getirdi der seni davranmamı beklersin hep tembih ettiğin gibi çok zaman geçti sevdamın buruştu elleriBir tır kiralarsın artık çiğnerin beni sonradan hatırlarsın kitlemediğin kapılar gibiBen kalk-tım yerimden herşeyi bırak benle ilgilen hasta numarası yapıyorum bu yüzdenCüceler saklanmayı öğrendi artık korkmuyolar devlerden bilirsin kaplumbağların kaçma şansı yok evdenBen vit-rin-deki manken büyü bozulurdu canlanırdım sen beni farketsen ben deliyim çok uzak diyarlara çıkar yüzümün sonu Dalıp gitme bana diye söylüyorum sana bu arayış neden ? Yüzün en güzel manzara adım papatya seviyorum çıkana dek kopardılar beni bu tarladanYüzün sürme oldu çektim hergün gözüme hüznü en sık soğuk mevsimlerde giydim üstümeBeni bu kadar önemseme sıradan bi şairim işte bilmem adı günün neEllerinden sihri alınmış bir büyücü gibi yalnız kaldım kalemde dinle ölürayak bi şarkı yazdım 2mize
Nakarat
Ya ben bir fazlalığım yada var bir fazlalığım acıma yıkıldım ayaklarımdan beni bi vapura bağlayın okyanus deniz aştırın beni ona ulaştırın pencereden sarkıtın düşsün gariplere paralarım ben sevmek,sen tarzanca biliyosun aşkı bu yüzden çok sevdim seni ben ey tertemiz er dilde sev beni sen şiirimin gizli öznesi adını sormasınlar bana söyleyemem benimsin sen
Verse 2
İkram ettin bana 3 gün düşünüp tek bir cümleyi tanımlarda kalma sevda darmadağan olmak gibiBen çözülüyordum sen dibe uzaya uzayan buzul gibi yalnız bana ver seni ben israf etmem zerreniÇok kavga izim var benim masum değilim sen gibi sen meleksin süt kokan bebek gibi kapat gözleriniNicedir karanlıktayım gözümü alıyor farların seni bi kibrit kutusuna koyup dizelerime sakladımHüznüyle kibritleri ıslanan kibritçi kızın birer birer kavrulacak helvamız biz gömülmedenTedirgin ettiğim için seni affet şimdiden pişmanım şiirselliğimdenBen ilk defa ve son defa istemiyorum aşık olmak birdaha inanamasanda kahramansın bana ve masalımaYa sen peşime takıl ya bana bi katil kirala anlamı yok sensiz hayatın günah değil yaİnsan sever ateşe ver yak çakmağı KoLo barut tüpü tanker muzafferi sever zaferAslında bir yansımaydın aynaya küllü aşığı zırh-ı cüzzü haleler göründü düştük aşkınaMeğer bi filmin etkisinde kalmakmışın sadece doldurulmuş bi sincap gibi susuyorsn öyleceSelam söyle dudaklarından uçan kelebeklere.vitrin mankeniydi gitti geberik gelinde
http://www.sagopakolera.forum.net
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Asik10
Kadın

:
Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Imgleft5/5Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Emptybarbleue  (5/5)

MesajKonu: Geri: Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin   Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin EmptyPtsi Ocak 26, 2009 12:24 pm

eLine sağLık...
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin   Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin EmptySalı Haz. 23, 2009 1:10 pm

paylaşım için saqol
https://sagopakolera.catsboard.com/

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin
1 sayfadaki 1 sayfası