Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı

3 posters
YazarMesaj
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Imgleft5/5Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Emptybarbleue  (5/5)

Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı   Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 6:26 pm

Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Sagopa

Sagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz'un, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D'yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındığı öne sürüldü.

Edinilen bilgilere göre olay saat 15.00 sıralarında Ataköy'de meydana geldi. İddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi.

Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, iddiaya göre küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu.

Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü. Darp neticesi gözü moraran Ç.D ise polisler tarafından götürüldüğü Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Çocuklarının ünlü rapçı ve eşi tarafından darp edildiğini iddia eden Ç.D'nin anne ve babası polis merkezine gelerek şikayetçi oldu.

Ekip otosuyla sağlık kontrolünden geçirilen ünlü rapçi, görüntü alan gazetecilere, "Gel sana ifade vereyim. Neden çekiyorsun" şeklinde seslendi. Kajmer ve eşinin olaydan sonra karakolda verdikleri ifadede olayın sonrasında kendilerinin de darp edildiklerini öne sürdükleri öğrenildi.

SAGOPA'DAN AÇIKLAMA...

Olay üzerine Sagopa Kajmer, internet sitesinde bir açıklama yaptı:

Hoş olmayan bir olay yaşadım eminim ki bana hoş gelmeyen size de hoş gelmeyecektir.Medyanın yeni haberi Sagopa Kajmer bir hayranını evine alıp dövdü.
İşte haber bu kadar ve açıklanmayı bekliyor ben de size olayı anlatmak ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedim.Medya her ne kadar en gerçeği bilse de gerçeğin ta kendisini anlatamıyor.Olay şöyledir:

Geceleri ayakta fazla durduğumuz ve çalıştığımız için genelde öğle vakti kaylule yaparız.Bilmeyenler için kaylule öğle ve ikindi arası şekerleme yapmak demektir.Tam o vakitte kapı zilim çalındı ilgilenmek istemedim çünkü uyuyordum,kapı en az 20 kez çalındıktan sonra ha giderler şimdi giderler kalmayayım dedim bekledim yarım saat oldu dışarı çıkıp camlarımı yumruklayıp indirelim mi lan camları çerçeveleri şeklinde pek de hoş olmayan tavırlara girdiler,gayette çoktular,daha sonra gittiler sandım meğer o sessizlik sessizce evime girmek içinmiş bunu açılan penceremin sesinden hemen anladım penceremin açılmasıyla birlikte çocuklardan şöyle bir cümle duydum ”aaa açtım lan,açıldı,gelin gelin açıldı” bu durumu farkedince çok telaşlanıp kalktım çünkü niyeti bozmuşlardı ayak seslerini çıkma gürültülerini duydum.Üzerime birşeyler giyip çıkıp elebaşını tuttuğum gibi evimin içine aldım dedim ki:”buraya mı girmek istedin aha bak bu evde oturuyorum dedim ve plastik oyuncak taramalı tüfeğiyle kafasına vurdum aha gördün evi işte dedim”çocuğun kaş tarafına geldiği için anında morarıklık oluştu ve hemen onu tutup ailesinin yanına götürmek ve diğer arkadaşlarını bulmak üzere yola koyulduk.İşin kötü kısmı güvenlik haybeye vakit harcadığından evimize gündüz vakti girmeye çalışanları görmemişti,kapıdaki kameralarda aşılabilmiş,dış kapı bile açılabilmiş,komplo gibi bir hareket sanki bir pusu kurulmuş gibi,tabi siz bilmezsiniz Sagopa Kajmer kaç kişilerle tehtid ediliyor,sizin tanıdığınız tanımadığınız birçok insan hatta meşhur rapçilerde var aralarında tahmin etmediğiniz…Zaten savcılıkta korunma talebimiz var çünkü hem tehtid edenler var hem de beni devirmek isteyenler var.Tvlerde çıkıp burası Amerika değil biz sözlerimizle şarkılarımızla sinirimizi boşaltıyoruz adam vurmuyoruz diyenlere aldanmayın arkadaki perdeleri biz aralayabiliyoruz siz dışarıda kalıyorsunuz.Çoğu şeyi bilmiyorsunuz çünkü sizleri anlatıp üzmek istemiyorum çok üzülebileceğiniz ve kulaklarınıza inanamayacağınız şeyler yaşıyorum ama size hiç çıtlatmıyorum çünkü çok üzülebileceğinizi biliyorum hatta bazıları sınırı bile aşıp delilikler bile yapabilir.

Konumuza geri dönelim,çocuğun ailesi bana saldırdı ben onlara hiç saldırmadım sonra polis geldi zaten biz çocuğu ailesine götürürken polis çağırmıştık zaten şikayetçi de olmadım açıkçası ben çocuğa oyuncak tabancasıyla vurduğum için üzüldüm çünkü hemencecik gözümorarıverdi haliyle ailesi görünce hiddetlendi onlara hak veriyorum benden şikayetçi oldular beni de dinlemek istemediler sadece küfür edip saldırıyorlardı.Velhasıl polise gidip ifade verdim,ifadeden sonra evime geri döndüm orada medyadan arkadaşlarda sağolsun konser var sanmışlar millet reina da laila da bizi bir iki paparazzi çeksin diye sabahlar biz istemediğimiz halde bunlar bizi buluyor…

Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Sagopa
https://sagopakolera.catsboard.com/
LosseviL
ÜYE
ÜYE
LosseviL

Ruh hali : Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Asik10
Erkek

:
Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Imgleft5/5Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Emptybarbleue  (5/5)

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı   Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı EmptyPaz Haz. 14, 2009 10:05 am

YalanNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.
http://www.sagolera.0forum.biz
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı   Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı EmptyPtsi Haz. 22, 2009 1:47 pm

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com/

Sagopa Kajmer e ŞOK dayak gözaltısı
1 sayfadaki 1 sayfası