Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Koleradan AÇiklama

2 posters
YazarMesaj
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Koleradan AÇiklama 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
Koleradan AÇiklama Imgleft5/5Koleradan AÇiklama Emptybarbleue  (5/5)

Koleradan AÇiklama Empty
MesajKonu: Koleradan AÇiklama   Koleradan AÇiklama EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 7:49 pm

Hepinize merhaba, gerçekten şuan çok bedbahtım,elbet net üzerinde forumlarda konuşamasanızda bir çoğunuzun kulağına Kafile den Sago'nun solosu olan ''Baytar'' ulaştı.Ve bir seferberliktir ki,bunu yapan şahıs bulundu.Neyseki bilgisayar ortamı karışık ve bu karışıklığı çözebilecek kadar yetenekli insanlar var Türkiye'de.

Sonuç olarak bu parçayı nete yayan Kodes nickli bir şahıs çıktı.Kim mi bu Kodes?Mozole ve Sitem'in en yakın arkadaşı....Ben Mozu ve Sitem'i kardeşim gibi sevdim keza Sago da öyle ve gerçekten hayatımızı böyle yaşıyorduk.Biz bir savaş veriyoruz.Biz Türkçe Rap'in emekçileriyiz,sizlerinde seyrettiği gibi yoktan bir Türkçe Rap var ettik,buna gönül koyduk,,bu yolda ağrı çektik,bu yolda strese girdik ve nihayetinde kendi tırnaklarımızla kazıya kazıya bir şirket kurduk ve istedik ki biz yeni yeteneklere bu karışık piyasa da güven verelim.Şunu inkar edemeyiz ki artık birçok kişi Türkiye de rap yapıyor ama iyi ama kötü,yalnız şöyle bir fark var ki kendi başına internete bir parça servis etmekle Kuvvetmira ismi altında bir iş çıkarmak arasında büyük uçurumlar var. Biz bu albümü bizim hakkımızı yiyecek bir müzik şirketinden çıkarmıyoruz ki,bu kendi emeğimiz baştan ayağa,bunu görmek çok mu zor?Değil! belki sizler için zor ama birebir bu koşturmalara bu sıkıntılara tanık olan dostlarımıza güvenemedikten sonra artık kime güvenebileceğimi kestiremiyorum.Zaten güven olgusu benim ve Sago için çok güç kazanılan bir hadise hal böyleyken en yakınlarının senin ekmeğini yerken senin ekmeğinle oynuyor olması çok ama çok üzücü...Ben herşeyi geçtim kendi koşturmam,stresim,bazı şeylerden bu albüm adına vazgeçişim,kendimden feragat edişim,yeri geldiğinde başımı 2 elim arasına alıp öylece duruşum,bunları geçtim,şuan gözümün önünde kilitlenmiş ve orada öylece kalmış duran bir SAGOPA KAJMER,bir YUNUS ÖZYAVUZ sureti var...öyle bir suretti ki bu, geride kalan tüm suretleri o an için yok kıldı.Gerçekten o görüntüyü görmek gözlerimi yaşartıyor,o bir bakış belki o bir anlık duruş....Bunu hiçe saymak gözümden düşüp bitiş.

Sago asker artık bunu söylemenin anlamı var mı bilemiyorum ama bir insanın askerdeyken,bir albüm var ediyor olması gerçekten takdire şayan bir olay,tüm kuvvetmiraya ayrı ayrı zaman ayırmak hepsinin en kısa vokaliyle bile ayrı ayrı uğraşmak,diğer özel mevzuları hiç saymıyorum bile,bu bana düpedüz hainlik olarak geliyor ve bir daha şahit oldum ki sevgi ve nefret çok ince bir çizgi üzerinde dans ediyormuş....

Gelelim sizleri ilgilendiren kısıma,Kafile albümü herşeyiyle,gerek sözleri,gerek,tüm parçaları gerekse de notalarıyla şuan Kültür Bakanlığında olan henüz piyasaya arzedilmemiş bir albüm,bu nedenle bu çıkmamış albümden bir parçanın linkinin verilmesi direk suç.Bu parça net üzerinden sizlere yayılıyor buna engel olamayız lakin bu parçanın herhangi bir internet sitesinde alenice linkinin verilmesi halinde,site sahibi hakkında gereken hukuki işlem başlatılacaktır.Avukatımıza bu konu intikal etti ve her site şuan takibe alınmış durumda,olayın bu boyutunu bilin ve bir parça için kendinizi mahkeme kapılarında bulmayın.Zaten Kodes isminin ortaya çıkması da hukuki konuşmalar neticesinde oldu. Dün itibariyle Mozole Mirach ve Sitem Depresif kuvvetmiradan çıkarılmıştır,18 Haziranda yapılacak olan konserlerde de yeralmayacaklardır.Melankolia yeni ve gerçekten büyük zorluklarla kurulmuş bir şirket buna rağmen dostlarımızın böyle bir hainlik yapmalarına yine hamdetmekten başka çare yok.Sonradan çıkacağına önceden çıksın çürük yemeğin kokusu diyor,takdiri sizlere bırakıyorum...

Her kuş kendi türünden kuşlarla uçar güvercin güvercinle,doğan doğanla.......

...kolera
https://sagopakolera.catsboard.com/
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Koleradan AÇiklama Keyifs10
Erkek

:
Koleradan AÇiklama Imgleft5/5Koleradan AÇiklama Emptybarbleue  (5/5)

Koleradan AÇiklama Empty
MesajKonu: Geri: Koleradan AÇiklama   Koleradan AÇiklama EmptyPtsi Haz. 22, 2009 2:02 pm

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com/

Koleradan AÇiklama
1 sayfadaki 1 sayfası