Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türbanlı Kolera !!!

2 posters
YazarMesaj
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Türbanlı Kolera !!! 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
Türbanlı Kolera !!! Imgleft5/5Türbanlı Kolera !!! Emptybarbleue  (5/5)

Türbanlı Kolera !!! Empty
MesajKonu: Türbanlı Kolera !!!   Türbanlı Kolera !!! EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 7:46 pm

Türbanlı Kolera !!! Turkey2087tf4kc5
Bunla ilgili açıklamayı da hemen Kolo yapsın

Merhabalar bugün bana bir link geldi,********** da başım kapalı bir resmimi koymuşlar,resim tartışma konusu olmuşbu kolera değil,bu kolera,Kolo kapalı normal hayatta falan gibi
resme baktım yanımda steve(Contra nın menejeri) burası neresi? benim niye başım kapalı?bu resmi kim çekti diye düşündükten sonra,sonuca vardım biz o gün Contribution X ve Steve ile Sultanahmet Camiini,Topkapı Sarayını falan gezmiştik,işin en enteresan yanı camide bile resminiz çekilebiliyormuş ve internete verilebiliyormuş.
Şu açıklamayı borç bilirim ki,eğer sanıldığı gibi normal hayatta kapalı olsaydım,sahnede açılmak gibi bir suratsızlık yapmazdım aman bu durumu ayıralım,orası dediğim gibi camii idi ve haliyle kapalıydım Allah her bayana kapanmayı nasip etsin orası ayrı....

Gelelim *********** adlı siteye,kardeşlerime çok teşekkür ederim gerçekten güzel bir site yapmışlar hatta oradaki dinleyicilerin yorumları ve sevgi cümleleri çok hoşuma gitti bence sizlerinde görmesi gereken bir site lakin tek uyarılması gereken mevzu şu ki;bizlerden gelen haberlerin altına alıntı yapmış oldukları offical sitemizin adını yazmamaları,onu da bu yazıyı okuyup halledeceklerinden eminim.Bizler için emek veren,bizleri sevgiyle anan herkese teşekkür ederim.

Resp.

...kolo...
https://sagopakolera.catsboard.com/
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Türbanlı Kolera !!! Keyifs10
Erkek

:
Türbanlı Kolera !!! Imgleft5/5Türbanlı Kolera !!! Emptybarbleue  (5/5)

Türbanlı Kolera !!! Empty
MesajKonu: Geri: Türbanlı Kolera !!!   Türbanlı Kolera !!! EmptyPtsi Haz. 22, 2009 2:04 pm

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com/

Türbanlı Kolera !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera ile namazlı-niyazlı rap sohbeti; KOLERA: Salgın değil şifa
» Kolera - Zor İş
» .. KoLéRa ..
» kolera
» kolera resimleri