Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kolera hatıra fotoğrafı

3 posters
YazarMesaj
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : kolera hatıra fotoğrafı 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
kolera hatıra fotoğrafı Imgleft5/5kolera hatıra fotoğrafı Emptybarbleue  (5/5)

kolera hatıra fotoğrafı Empty
MesajKonu: kolera hatıra fotoğrafı   kolera hatıra fotoğrafı EmptyPaz Mayıs 03, 2009 1:17 pm

Selamu Aleyküm,

gönlüm istedi ki dinleyicilerimin resimlerinden oluşan kolaj bir hatıra albümü yapayım,myspace üzerinden gelen taleplerinize göre benim elimden çıkacak bir resmi olsun isteyen bayanlar çoğaldı,ufak tefek renk oyunları ya da ışık farkları belki biraz filtre ne olursa olsun,bana yollayacağınız resimde minik bir değişiklik yapıp hatıra olarak sahibine geri yollamak istiyorum ve tabi bana yollananları da saklamak kendi hatıra albümümü oluşturmak..

Yalnız kararsız kaldım bu alışveriş sadece ben ve siz arasında gizli mi olsun yoksa forumda bu başlıkta konu açıp herkesin görmesini sağlayalım mı ne dersiniz?Size sormadan yapmak istemedim hangisini isterseniz onu yapacağım,sizi seviyorum...

...kolo...

Merhaba yeniden,

size danıştıktan sonra isteyenlerinkini koyup,saklı kalmasını isteyenleri saklı yapmak aklıma geldi ama zaten sizin de aklınıza gelmiş,sanırım biraz heyecan yaptım ve en başından bunu düşünemedim..

sizlerden ricam lütfen yalnızca beni dinleyenleriniz katılsın.Hep siz mi resim biriktireceksiniz biraz da biz sevgililerimize bakalım...

Şimdi fotoğraf albümümde yer almak isterseniz sizden istediğim:

1-Tek fotoğraf yollayın.

2-Fotonuzu gün ışığında açık havada çekin,odanızda ya da kapalı alanda çekmeyin.

3-Çok birşey beklemeyin sadece rengini değiştireceğim,belki sadece siyah beyaz yapacağım,belki sadece 1 filtre kullanacağım,belkide sadece ışığıyla oynayacağım ama ne olursa olsun üzerine sevgilerimle Kolo yazıp hatıra olmasını sağlayacağım inşaallah...

4-Resiminizde inziva albümüm yer almalı ister elinizde tutun ister kucağınıza koyun isterseniz tutmayın ama görünen bir yere koyun.

5-Mahlasınızı ve adınızı mutlaka yazın (soyadlarına gerek yok ilgim sadece mahlas ve isimlerinize)

şimdi tek yapmanız gereken:

[Linkleri Sadece Üyeler Görebilir. Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.Üyelik Bedavadır..] adresine 1 tane açıkhavada elinizde albümüm ile iyi ışıkta çekilmiş fotonuzu yollamanız altına da şöyle yazmanız örnek:

mahlas kolera yayınlanmasını istiyorum ya da mahlas kolo yayınlanmasını istemiyorum.

(albümü illa elinizde tutmanıza gerek yok ama onu fotoda görmek istiyorum çünkü bu hatıra albümümü sadece dinleyicilerimden oluşturmak istiyorum,kimseyi eğlendirerek vakit kaybedemem çünkü dinleyicim olan olmayan birçok kişi sırf eğlenmek adına bana mail atabilir hem buna karşı bir önlem almak hem de hatıranın benim için anlam taşıması adına sizlerden bunu rica ediyorum)

işte bu kadar...ben de size zaman içerisinde geri yollayacağım izni olanlarınkini de siteye ekleriz,ufak bir detay kapalı bayanlar lütfen açık foto yollamasın gerçi kendileri bunu akledecektir ama sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş,ne de olsa aramızda olacak bu mailleşme diye düşünmesinler ben o resimleri sevdiklerime gösterebilirim ve hanginiz kapalıydı bilemem ihtiyatlı olayım istedim.

Belki çok fazla resim gelecek bilemiyorum o nedenle sabırlı olun sıranın size gelmesi zaman alabilir lütfen bu konuda söylenmeyin bana... elimden geleni yapacağım uzun bir zamana yayılacak sanki bir ömür boyu sürecek gibi hissediyorum şuanda

hayırlısı hep beraber olmak dileğiyle

...kolo...

Önemli Not:Bir çok foto geliyor fakat albümü unutuyorsunuz,albüm olmayan resimleri almıyorum,kimin dinleyicim olduğunu anlamanın en ideal yolu bu,kötü niyetli kimseler de foto yollayabilir onları ayırmak istiyorum ve hatıra albümüme anlam yükleyen önemli bir detay bu lütfen atlamazsanız sevinirim,hoşçakalın
https://sagopakolera.catsboard.com/
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : kolera hatıra fotoğrafı Asik10
Kadın

:

MesajKonu: Geri: kolera hatıra fotoğrafı   kolera hatıra fotoğrafı EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:30 am

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : kolera hatıra fotoğrafı Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: kolera hatıra fotoğrafı   kolera hatıra fotoğrafı EmptySalı Haz. 09, 2009 6:00 pm

PayLaşım için SağoL.. afro
https://sagopakolera.catsboard.com/

kolera hatıra fotoğrafı
1 sayfadaki 1 sayfası