Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sagodan etkilenirmi

YazarMesaj
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : sagodan etkilenirmi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:
sagodan etkilenirmi Imgleft5/5sagodan etkilenirmi Emptybarbleue  (5/5)

sagodan etkilenirmi Empty
MesajKonu: sagodan etkilenirmi   sagodan etkilenirmi EmptyCuma Ara. 26, 2008 7:12 pm

merhaba kolera ya söylemek istediğim bazı şeylerim var... pek dinlemem aslında kolerayı (sevmiyorum anlamına gelmez yanlış anlamayın)

Sagopadan önce yaptığı müzik ve sagopa ile tanıştıktan sonra yaptığı çalışmalarda değişim olmuşmudur... Müziklerinde olsun sözlerinde sagopa etkilemişmidir...

Tabiki eşi olduğu için ona yardım edebilir ancak sagopa tarafından bakınca eşi hakkında ne düşünüyor onu merak etmişimdir... Onu başarılı bluyor mu..

Canlı bir performansını izledim... Fena değildi... (aslına ağzıyla bazı ritimleri çıkarırkan biraz takıldı normalde güzel söyledi) Zaten bunu pek çok insan yapamıyor... Kötü çıkıyor ses (ama ben birisini tanıyorum evanescense (böle mi yazılıyordu neyse) onun bir bring me to life parçasını akustik gitar ile bveraber söylediğini gördüm... (canlı performans) kasetteki ile pek fark göremedim... Ve canlı ve sadece akustik gitar ile kulağa daha hoş geliyor...... (geçenlerde bir video sitesinde izlemiştim şebnem abla ve bir rock çu bir abla daha söylemeye çalışıyordu bu parçayı ama
https://sagopakolera.catsboard.com/

sagodan etkilenirmi
1 sayfadaki 1 sayfası