Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalnız Değilsin Yunus abi

4 posters
YazarMesaj
AbduLkadir

AbduLkadir

Erkek

:
Yalnız Değilsin Yunus abi Imgleft5/5Yalnız Değilsin Yunus abi Emptybarbleue  (5/5)

Yalnız Değilsin Yunus abi Empty
MesajKonu: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 11:01 pm

SelamünAleyküm.Yunus abi senin başına gelenler beni gerçekten yada bizi gerçekten çok ama çok derinden etkileyip üzüyor.Sana iftira atanlar elbet birgün hesep verecek! nereye kaçacaklarki.kim ne derse desin sensiz yani Sagosus..!Husus Derin.. Seni gerçekten çok seviyoruz. ALLAH seni başımızadan eksik etmesin inş. yunus abi.ben seni dinliyeli o kadar çok zaman olmadı 3 yılı geçmiştir senin şarkılarınla tanışalı. ama gerçekten sen tek anlamıyla mükemmelsin bize gerçek rap'i tanıttın.o kadar derinden söylüyorsunki etkilenmemek imkansız.sen 1 numarasın bizim için ve hep öyle olacaksın.odam senin afişlerinle albümlerinle dolu.benim en büyük hayalim ise seninle tanışıp beraber fotoğraf çekmek o muhteşem sesine hayranım abi.balıkesirde rap o kadar yaygın olmasada senin sesini duyura bildiğim yere kadar duyurcam inş. Allah seni başımızdan eksik etmesin inş. Allah yolunuzu açık etsin ... Herzaman seninle yani sizinleyiz sakın unutmayın! SAGOSUS..!HUSUS DERİN...
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : Yalnız Değilsin Yunus abi 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
Yalnız Değilsin Yunus abi Imgleft5/5Yalnız Değilsin Yunus abi Emptybarbleue  (5/5)

MesajKonu: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyPaz Nis. 05, 2009 8:11 am

katılıyorum sana senin adın ne askar ?ben sagoyu dinleyeli 5 yıl oldu benden daha eski kankam var adı arda bu sitenin gerçek sahibi 8 yıldr dinliyor o sagoyla da tanışmış çok şanslı inş bizde onla tanışırız inş
http://www.sagopakolera.forum.net
AbduLkadir

AbduLkadir

Erkek

:

MesajKonu: Geri: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyPaz Nis. 05, 2009 3:23 pm

kardeş benim adım abdülkadir kısacası kadir yani.sizinle tanıştığıma m.oldum.bizde nerde o şsans yunus abiyle tanışmak .ama rüyanda tanışdım o bana yeter çünkü gerçektan onu karşımda görürsem kesin bayılırım
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Yalnız Değilsin Yunus abi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 10:04 pm

paylaşım için sğolll
https://sagopakolera.catsboard.com/
AbduLkadir

AbduLkadir

Erkek

:

MesajKonu: Geri: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyCuma Mayıs 08, 2009 10:03 am

Rica ederim Kardeş ne demek. Very Happy
BY_pİSsKO
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
BY_pİSsKO

Ruh hali : Yalnız Değilsin Yunus abi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyCuma Mayıs 29, 2009 1:23 pm

Arrow Like a Star @ heaven paylaşım için tşk ederizzzz Like a Star @ heaven
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Yalnız Değilsin Yunus abi Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Yalnız Değilsin Yunus abi   Yalnız Değilsin Yunus abi EmptyPtsi Haz. 22, 2009 1:45 pm

PayLaşım için SağoL..

Yalnız Değilsin Yunus abi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» inanmayız bunlara.sen üzülme yunus abi
» Herzaman yanındayız yunus abi.Sakın unutma !