Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kleptoman şarkı sözü

3 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : kleptoman şarkı sözü 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
kleptoman şarkı sözü Imgleft5/5kleptoman şarkı sözü Emptybarbleue  (5/5)

kleptoman şarkı sözü Empty
MesajKonu: kleptoman şarkı sözü   kleptoman şarkı sözü EmptyCuma Ara. 26, 2008 3:57 pm

Verse1

Kendİmİ UnuttuĞum Odayi Kİlİtledİm Mİ?bİr Dakİka Yanİ Bu Kİmİn Tavsİyesİydİ?kendİme Bİraz Zaman Vermelİydİm O Kadar Azalmaktakİ Arkamdan Ayak Seslerİ Elİme GeÇİrdİĞİm İnsanlarin Kelİmelerİ Dİkenlİ

Dostum ÖlÜme DoĞru BaŞina Buyruk Esen Mİ Yoksa Esen RÜzgarlarmi SoĞuk Donuk Kurak Bİr Yolculuktan Arda Kalirim Kolumu KavuŞturup ParÇalarini AttiĞim Apartman BoŞluĞundan Topla Onurun Oldu Tozbulut

Garİp Bİr RÜya GÖrdÜm BugÜn Cellatlarla Aram AÇildi DaraĞacimdan Meyve Topladi Kement Alti Yutak EĞİldİ Suratin Yerİn Dİbİne Dİkİne GeÇsİn Kİ Sanri Tenkİd Etsİn Kİ SeÇİmİm Gayr-i İhtİyarİ İhtİmalİ GÖz ÖnÜnde Kestİ BİÇtİ LİĞme LİĞme Ettİ Gİderayak Kafana HaŞarat MÜstahak Ekİn Vermez Hubabat MÜlakat Sakat 10 Dakİka Arada Madara Oldu Hemen Durum Bak YaŞayacaĞini Bİlerek Bİleklerİnİ Kestİn Yada Hap İÇtİn Kahraman Isliklariyla Gelİp GeÇİŞtİn BÜyÜk Bİr Mantiksizlik ÖrneĞİydİn İnsan ÖlÜsÜ AÇma GÖzÜnÜ Örtme YÜzÜnÜ YÜzÜn KangÖlÜ Sergİlendİ ÖnÜne GÖkyÜzÜ

GÖkyÜzÜ Sakİn Lakİn Hakİm Sİnİr Dİle Tayİn Tarlalarimda Bİten Arpalar Haİn Kir Kafesİnİ Kir Kİbİrİnİ Cahİl KaÇ KİŞİ Naİl?

Verse2

İplİĞe BaĞli Kolla Caydi Yoldan MaĞara GİrİŞİ Yolundan Sapti Mana SirÇa Alem SirÇa DÜnya GÜmÜŞ Halkalarla Ruhum BaĞli Allah'a Zİncİrleme YÜrek Tamlama Kahpe Alem Kahpe DÜnya SoĞuk Kanli AĞzi Lafli Kemİk Bedene GeÇİrİlİ Beden Ayiklandi Kabuk Kirildi Arda Kalanlarim Karanlik Ve AĞriydi KaŞimin Bİrİ Havada Kaldi Hemen Yutkunuverdİm Dokuz BoĞum Vardi Nadİde Adeleyİ Kas İŞİn Gİder Rast UÇari Aklim KalkiŞ İzİnİ Almaz Artik Yilda Bİrİken Haz Pİke Yap Ve Pİstİ Kaz Kafam DarboĞaz Hamdim PİŞtİm Yandim Geldİm Burada Durma Yukari Bas AÇiĞa Vurdu İÇİnİ Kalbİn -d Halİ Bİr Cesetle SevİŞmektİ Fantazİ Yarali Bİr Aslan Gİbİ BuyÜzden Mİ Kirdin Kalbİn Dİ
http://www.sagopakolera.forum.net
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : kleptoman şarkı sözü Asik10
Kadın

:

MesajKonu: Geri: kleptoman şarkı sözü   kleptoman şarkı sözü EmptyPtsi Ocak 26, 2009 12:26 pm

eLine sağLık... affraid affraid
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : kleptoman şarkı sözü Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: kleptoman şarkı sözü   kleptoman şarkı sözü EmptySalı Haz. 23, 2009 1:11 pm

paylaşım için saqol
https://sagopakolera.catsboard.com/

kleptoman şarkı sözü
1 sayfadaki 1 sayfası