Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bugün mutlu olamayacak gibiyim

3 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : bugün mutlu olamayacak gibiyim 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
bugün mutlu olamayacak gibiyim Imgleft5/5bugün mutlu olamayacak gibiyim Emptybarbleue  (5/5)

bugün mutlu olamayacak gibiyim Empty
MesajKonu: bugün mutlu olamayacak gibiyim   bugün mutlu olamayacak gibiyim EmptyCuma Ara. 26, 2008 3:52 pm

Verse1

Ruh halim müsait havada kötü bugün bunu artık anlatmam gerek 365 gün gerilim sürecek sanırım pollyanna biraz sıkılıp üzülecek bunu artık anlatmam gerek gerilim hattına gerçek gerilecek kolera kalbe değinecek yangın sardı yaralı kaygı yedi numara saçlarını kazıttı bedenim içten yanmalı gözünü çıkarıp önüne koymalı yaralı talih militanı yakınlarında ayrıcalıklı bir yalancı aramalı kurcalama yavrum bu konu ayrıcalıklı demek senin medet uman yanın birde taraflı gözünü kimler bağladı bir baykuşun gagasında kaldı kafanın pervazı edep can bilerse gözünü kan bürürse kefen denk gelirse bir atın nalına bağlı şans dönerse deliye dönerim kadere şans düşerse transit yolcu destinasyon uçuruma ürkek dudaklarımda kelebek gürültüsü gönlünün yarısı kof nuru kaçtı kaç dakika önce öldü emdiğin haram süttü belli yoksa oğlan dayıya kız da halaya mı çekti hey mıc check dvdyi bağlaman gerekecek 90 dakikalık gerilim çek gözler mercek bunlar gerçek ne bir dandik sihir nede keramet dil çabukluğumu bendeki marifet üzüleceksek herkes gibi öleceksek kanamaya eş değer makinede acı çek

Ben nasıl bir ferdim uzun uzun konuşurum lüzumu olmasada kurgumu kalbine kurmuşum kerbelada saatimi hüzünüme kurmuşum kaybolurum durun gözüme bak da sarfet inkarı öneriyorum içini aç da görelim gerçeği üzülüyorum ben nasıl bir ferdim uzun uzun konuşurum halbuki çok kırgınım çok suskunum

Verse2

Kim demiş kime demiş ne demiş neden demiş kim kiminle nerede nasıl ne hallerde sergilenmiş peki bunu kimden öğrenmiş çok konuşanın dili kesilirmiş ruhlarınızdan süzülüp geçtim ilkin kentin dışına seyirttim sıkıştı kalbim sigara verin bugün mutlu olamayacak gibiyim safkan ayıptı belki deniz seviyesinde kayıp saydım seni için koyu renk ve kelekti tercih edilebilecek en kötü seçenektin ulan bu ne biçim bal sen nasıl peteksin canını aldığın ceninlerin beddualarıylamı şimdi şefaat dileyeceksin altına çekilen taburelerle gördüğün saygı aslında onlar g...ne koymaya kararlıydı çıkarları olmasa boyaynam sandım seni yılların akıntısıyla oysa saklı çatalın boğazına azmettirdiğin günahlar 1.74 boyunda rüşveti bolca yolla şöyle sürüklen bataklığa fırsatım olsa tıkarım sizleri korku tünelinin arasına okul anesteziyle hayat karmaşayla ben bir ikilemeyle hayır hayır sempatizanlığım kendime huyum suyum kurusun suratım benzer kendi yüzüme estetik bir enstantane biraz da şu tarafa doğru gülümse senle hesabım var hadi neyse olup biten gerçekse imitasyon moron kafanın içindeki çocuk korosunu artık kilitle kaç model bu karakter bu nasıl kualite sandı kendini sofistike nefsi mücadele askıda kaldı takla attı mentalite ağrı çekti tır yokuş başında söyledim ya çuvaldızı bana satırı sapla kendine
http://www.sagopakolera.forum.net
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : bugün mutlu olamayacak gibiyim Asik10
Kadın

:
bugün mutlu olamayacak gibiyim Imgleft5/5bugün mutlu olamayacak gibiyim Emptybarbleue  (5/5)

MesajKonu: Geri: bugün mutlu olamayacak gibiyim   bugün mutlu olamayacak gibiyim EmptyPtsi Ocak 26, 2009 12:30 pm

payLaşım için SağoL...
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : bugün mutlu olamayacak gibiyim Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: bugün mutlu olamayacak gibiyim   bugün mutlu olamayacak gibiyim EmptySalı Haz. 23, 2009 1:07 pm

paylaşım için saqol
https://sagopakolera.catsboard.com/

bugün mutlu olamayacak gibiyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Bugün Mutlu Olmayacak Gibiyim