Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer Mtv Ema

3 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : Sagopa Kajmer Mtv Ema 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
Sagopa Kajmer Mtv Ema Imgleft5/5Sagopa Kajmer Mtv Ema Emptybarbleue  (5/5)

Sagopa Kajmer Mtv Ema Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer Mtv Ema   Sagopa Kajmer Mtv Ema EmptyCuma Ara. 26, 2008 2:45 pm

hafta önce Mtv tarafından her yıl düzenlenen Ema müzik ödüllerinde, her yıl olduğu gibi bu yılda oylamalar ve Sagopa Kajmer’e sözlü olarak sataşmalar olmuştur.

Resmi site Melankolia’da Yunus Özyavuz’un olaylar hakkında açıklaması:

bana verdiğiniz oylar için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.mtv ema töreninde sagopa kajmer salonu yıktı geçti.zaten sahneden gördüğüm kadarıyla neyin ne olduğu belliydi.emre aydın oylamayı kazanan isim oldu.kendisine başarılar dilerim.
ve sizler… durmadan oylar kullandınız verdiğiniz değeri gösterdiniz elhamdülillah.önemli olan o sahnede gördüklerimdi.ben herşeyin farkındayım siz sakın üzülmeyin.muhteşemdiniz.sizlerle gurur duyuyorum.eğer bu bir fan yarışması olsaydı kesin ödül sizlerindi.çünkü sizin sesleriniz herkesin sesini bastırır.bugün şampiyon zaten bizdik.her zaman da biziz.şampiyonu sıkar yarışSmile bu arada şu oyları bir açıklasalardı en azından hem bizim hem fanların içi rahatlardı.ama hiçbir açıklama yapılmadı.böylesi biraz sıkıcı oldu.ben saat 15 ten 24 e kadar orada bekledim.çok yoruldum,ayrıca anlatamayacağım kadar bunaldım.oylama gecesine kadar çok haber yapıldı.sago önde vs gibi.bu durum diğer sanatçı arkadaşlarımız tarafından tepkilendi.gözler nedense üzerime çevrildi.hatta bir ara benim hakkımda şikeci mi bu vs denildi bir takım kişiler tarafından.kısacası bu yarışma benim için zaten stressli geçmişti.en azından benim oy vs gibi nedenlerle reklam yaptırmadığım ortaya çıktı.aklandım diyelim.verdiğiniz oylar nereye gitti? bu sorunun cevabını ben de bilemiyorum çünkü kimin ne kadar oy aldığını ancak görevliler bilebilir.yarışma bitti ben hala bilmiyorum siz düşünün.bir berraklık yok.iyisimi bütün bu olanları unutun.ve söylediğim gibi üzülmeyin.ben sizleri teskin etmek için böyle bir yazı yazma gereği duydum.çok emek verdiniz.hissetmem yeterliydi.görev tamamlandı.
saygılar sevgiler hepinize….

Olaylara kendi yorumunu sunmuştur.

Biz Sagocular için Sagopa Kajmer’in birinci veya sonuncu olmasının hiçbir farkı yok!

--------------------------------------------------------------------------------
http://www.sagopakolera.forum.net
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : Sagopa Kajmer Mtv Ema Asik10
Kadın

:

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer Mtv Ema   Sagopa Kajmer Mtv Ema EmptyPtsi Ocak 26, 2009 9:36 am

paylaşım için sağol...
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Sagopa Kajmer Mtv Ema Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer Mtv Ema   Sagopa Kajmer Mtv Ema EmptyPtsi Haz. 22, 2009 1:51 pm

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com/

Sagopa Kajmer Mtv Ema
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sagopa kajmer
» sagopa resimleri
» Sagopa Kajmer - 24
» Şu An Hangi "Sagopa Kajmer" Parçasını Dinliyorsunuz?
» Sagopa Kajmer - S.k.t.r.n G.d.n