Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sagopa Kajmer Kolera Abluka Alarm Melankolia Fan

Sagopa Kajmer,Kolera,Abluka Alarm Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakarya konseri ve Sago

3 posters
YazarMesaj
İnF[A]Z
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
İnF[A]Z

Ruh hali : Sakarya konseri ve Sago 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Erkek

:
Sakarya konseri ve Sago Imgleft5/5Sakarya konseri ve Sago Emptybarbleue  (5/5)

Sakarya konseri ve Sago Empty
MesajKonu: Sakarya konseri ve Sago   Sakarya konseri ve Sago EmptyCuma Ara. 26, 2008 2:43 pm

2008 konser turnesi’nin ilk duraklarından Sakarya konserinden sonra Sagopa Kajmer resmi sitesi melankolia’da açıklaması:

Bugun Sakarya konserindeydik.muhteşemdi.ben ilk kez gittim çok güzeldi,tüm sakarya ahalisine sevgi ve selamlarımızı yolluyoruz.salonu yıktınız geçtiniz,sayenizde bizler de eğlenceli ve rahat bir konser geçirdik.Bir dahaki sefere tekrar coşmak üzere Sakarya.
Öncesinde İzmitteydik.Aynı şekilde turnenin ilk ayağının hakkını verdiler çok iyi karşılandık.Çok da eğlendik.özellikle kolera hem izmit hem de sakarya da çok çok rahattı ve memnundu.inziva albümüne gösterdiğiniz ilgiden bir hayli memnun kaldı.ben de teşekkür ederim bu nedenle malum inzivayı kendi albümüm gibi seviyorum.ayrıca izmit ve sakarya da olanlar mtv ema de de eşlik ettiler (bir kısmı).onlar da bizlerle yoruldular.
bu arada turnede bizimle yolculuk yapan fanlarımıza da selamlar.aklıma gelenler ehlişuur,sağnak,hakan,yeliz,manevi olarak sagopa loves hahaha ve hepiniz.onlar da bizimle turne yapmış gibiler yollarda geçiyor vakitleri.
bu aslında bir konser olayını aştı bu sevginin bu dereceye ulaşması bizi çok mutlu ediyor.
hepinize selamlar saygılar.ben tek başıma sizlere ne vereyim ki,siz zaten herşeyi önümüze serdiniz.biz kaldık sadece tek beden ve birçok şarkıyla .bu şey misali; elinde bir demet çiçekle bekleyen biri gibi.ben ne verebilirim ki psikolojisi.
bundan sonraki turne ayagı konya-kayseri vs…
bizler gittiğimiz heryerde büyük bir coşku ve sevgi görüyoruz,bizlere bu manevi hazzı yaşattığınız için ayrı ayrı teşekkürler.
bu arada şu hint fakirli t-şört de güzel değil mi:) ilk sahipleri sakaryalı fanlarımız oldu.benim favorim şehir dizaynı.bana melankoliayı tam olarak hissettiriyor .gri rengine de bayılırım bu arada.sizlerin istediği gibi resimlerimizi tema alan tasarımlar da yaparız,gelecek günler bakalım neler getirecekler.
tekrar görüşmek üzere…
http://www.sagopakolera.forum.net
DadLußiShey
ÜYE
ÜYE
DadLußiShey

Ruh hali : Sakarya konseri ve Sago Asik10
Kadın

:

MesajKonu: Geri: Sakarya konseri ve Sago   Sakarya konseri ve Sago EmptyPtsi Ocak 26, 2009 9:36 am

paylaşım için sağol...
https://sagopakolera.catsboard.com
KIYAMET
ÜYE
ÜYE

Ruh hali : Sakarya konseri ve Sago Keyifs10
Erkek

:

MesajKonu: Geri: Sakarya konseri ve Sago   Sakarya konseri ve Sago EmptyPtsi Haz. 22, 2009 1:49 pm

PayLaşım için SağoL..
https://sagopakolera.catsboard.com/

Sakarya konseri ve Sago
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sago el resmi
» sago içn elele
» Sago'dan 70 baba söz
» MeLankolia.com.tr de Sago'nun bir cvbı
» sago kolo resmi